Chiribiquite – Dobrodružství v Kolumbii

Dvou týdenní unikátní expedice na gumové barace přivezené z Prahy do oblasti stolových hor Chiribiquite, ukrytých hluboko v kolumbijské amazonské džungli. Oblast není přístupná veřejnosti a je dostupná pouze privátním letadlem a poté po řekách s četnými peřejemi a vodopády. V oblasti neexistuje žádná infrastruktura či stezky, ani zde nežijí žádní domorodci, donedávna zde pouze působili narkobaroni i levicové bojůvky. V centru se nacházejí nádherné stolové hory, jejichž dosáhnutí a vylezení na jednu z nich se stalo naším cílem. Po cestě nás provázely různé milé i nemilé příhody. Převrhnutí lodě, setkání s anakondou a krokodýly, zabloudění v džungli, dojití benzínu, rozbití satelitního telefonu, to vše se nám podařilo prožít.

Kromě do Chiribiquete zavítáme i do jiných zajímavých míst Kolumbie. Na světoznámý karneval v Baranquille, kouzelné pláže El Cabo, do nejkrásnějšího města Cartagena a do ztraceného města Ciudad Perdida.

Země v přednášce:

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Aleš Kuželka

Alešovi se stalo cestování celoživotním koníčkem a s baťohem procestoval půlku světa. Žádné dobrodružství mu není cizí, ať už ve vzdálených koutech planety či v ruchu civilizace. Obzvlášť ho přitahují hory, pouště a džungle. Jeho nejoblíbenější destinací jsou země Latinské Ameriky. V posledních letech se zakoukal do putování na motorkách po všech cestách a necestách.