Aljaška – The best of...

Jak mi manželka ukázala Seward, Anchorage, Russian river, Tonsina Beach, Mt. Marathon, Lost Lake, Ptarmigan Lake, Denali, Mt. McKinley, Matanuska River, Fairbanks, Alyesku, vlky, medvědy, losy, soby, lososy, vydry, kosatky, lachtany, Papuchalky a orly.

Říká se, že na Aljašku by měl člověk jet až bude starý, jelikož potom už se mu nebude nikde na světě tolik líbit. Něco na tom možná bude.

Má žena jezdila na Aljašku několik let na různé brigády během studií a chtěla se pozdravit s pár tamnějšími přáteli, já jsem fotograf a Aljaška byl samozřejmě jeden z mých snů. Mým snem je i nadále, jelikož za 5 týdnů jsme viděli jen maličký kousíček. Byli jsme rybařit na moři, prošli jsme nádherné traily, stanovali v Denali, koupali se v ledových potocích a na každém kroku potkávali místní divokou zvěř. Byl to jeden z těch dokonalých výletů :)

Země v přednášce:

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 100,- Kč a hned sledovat 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Jakub Frey

Celý můj život se nasměroval mou láskou ke sportům, přírodě a cestování. Během střední školy ještě přibyla posedlost focením. V roce 2002 jsem založil ski sekci v online magazínu Freeride.cz, kde jsem pracoval jako fotograf a šéfredaktor. Během sedmi let v tomto magazínu jsem vytvořil i mnoho videí a díky tomu začal pracovat hned v několika českých televizích. Během těchto let jsem kromě práce pro TV, natočil a sestříhal jeden rozsáhlý dokument o basejumpingu a jeden kratší o heliskiingové výpravě na Aljašku. Oba dokumenty získaly nejrůznější ocenění v Čechách i v zahraničí. Poté jsem se rozhodl věnovat všechno své soustředění do fotografie a to se mě už asi jen tak nepustí. Fotoaparátu vděčím za nespočet nádherných cest do nejrůznějších koutů naší planety a za spoustu přátel a skvělých lidí, které bych jinak neměl možnost potkat.

www.jakubfrey.com