Krásy (nástrahy) skotské divočiny aneb co vám zapomněli říct

Možná vám už můj medailonek napověděl, že tohle nebude klasická cestovatelská přednáška. I když, co znamená “klasická”, že? :) Základní informace o Skotsku si zvládne vygooglit každý. Divoké hory, rozeklané útesy, chlapíci v kiltu, dobrá whisky, seriál Outlander... Jasně. A dál? Mám pro vás netradičního průvodce skotskou divočinou. Tomu, kdo se chystá na první návštěvu, ušetří nemalé mrzení. A vás ostatní se mi snad podaří přenést do centra dění a pobavit tím, co jsme zažili. Užijte si krásy Skotska pěkně z pohodlí vašeho domova - bez deště, krvelačného hmyzu a ovčích bobků! :)

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 100,- Kč a hned sledovat 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Informace o autorovi:

Martina Merisi

Lidé říkají, že jim do života přináším světlo. Aby ne, když na rozdíl od nich nosím čelovku :) Fakt je, že lidi miluju a těší mě, když je můžu rozesmát, inspirovat nebo jim rozšířit obzory. Věnuju se koučinku, fotím, maluji, píšu a vyprávím příběhy.

Odmalička mám toulavý nohy a neposednou duši. Cestování je pro mě důležité jako dýchání. Dává mi opojný pocit svobody a možnost objevovat – nové končiny, mentality, kultury i sebe sama. Líbí se mi všude, ale srdeční záležitostí a druhým domovem je Skotsko (už 20 let). Mimo Evropu mě láká Aljaška, Kanada, Zéland. Teď v létě jsem na kole projela Španělsko a dělám si zálusk na dlouhý trek :)

Myslím, že je důležitý uchovat si v sobě malý zvědavý dítě, který se nechává okouzlovat zázraky života. A umět se od srdce zasmát, i když to pokaždý není jen duha a jednorožci :)