Online křest knihy Stopařův průvodce zeměkoulí

V dobách zavřených jsme se i tak rozhodli udělat křest knihy Stopařův průvodce zeměkoulí a to online. Kniha obsahuje 171 krátkých příběhů ze všech koutů světa a dalších 50 pojmů, které by měl každý znát. QR kódy tě zavedou k dalším 100 videím a víc jak 2000 fotkám k příběhům. Knihu pokřtili Petr Jan Juračka, Karel Štěpánek, Jahu Řezníčková a Tony Danilov. V nezapomenutelné show uslyšíte věci ze zákulisí, představíme lidi co na knize spolupracovali, každý host a jeho unikátní show, trapnorap, známé cestovatele s jejich krátkými vstupy a hlavně mnoho zábavy z jedinečného studia v Paralelní Polis.

Více informací, eshop a odkazy na všechny cestovatele (17) co se objevili na křtu najdeš na www.slavekkral.cz/krest

Země v přednášce:

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Slávek Král

Slávek Král cestuje už 9 let. Dvakrát objel svět stopem a na každém obydleném kontinentu strávil minimálně půl roku. Nastopoval přes 300 000 km po více než 86 zemích světa. V listopadu vyšla Slávkova první kniha „Stopařův průvodce zeměkoulí“, ve které najdeš ty nejzajímavější, nejbláznivější a nejextrémnější příběhy, co se mu na cestách stali.

Během 7 výletů navštívil 8 divů světa, pracoval v 19 státech, dobrovolničil na víc než 40 místech a navštívil 86 zemí. Stopnul si autobus, sanitku, pohřební auto, motorky, lodě, drogový dealery, policisty, koně i letadlo.

Slávek pořádá svůj „Travel Stand-Up Festival“ a vydává podcast „Cestování nové generace“.

Společně s ním jezdí i spolucestovatelka Corey, border kolie, která jede svůj vlastní instagram, i když zatím projela "jen" 28 států.