Lofoty, Faerské ostrovy a Island

Který ledovec na Islandu je ten nejkrásnější? Kam vyrazit do Norska za polární září? A proč jet na Faerské ostrovy mimo sezónu?

O lásce k severu vám povypráví Teru Menclová, fotografka a průvodkyně, která navštívila už všechny obydlené kontinenty, ale její srdce si získala právě severní Evropa. Island, Norsko a Faerské ostrovy jsou její druhý domov, kam se pravidelně vrací už několik let, takže vám představí všechna nejkrásnější místa, doporučí, kam vyrazit na výšlap a kde se schovat před turisty. Samozřejmostí bude i pár vtipných nezdarů, co ji na těchto cestách potkaly, a spousta krásných fotek.

Země v přednášce:

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 150,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Teru Menclová

Teru Menclová v současnosti působí jako horská průvodkyně a profesionální fotografka, přičemž hlavní náplní její činnosti jsou svatby a produktová fotografie. Největším fotografickým koníčkem je pro ni však cestování, a to hlavně v kombinaci s horskou turistikou, o němž úspěšně publikuje na sociálních sítích. O svých cestách vypráví v první řadě na cestovatelském blogu www.terusguide.com a Instagramu.