Island v době pandemie

Island je fascinující země v severním Atlantiku, která se pyšní nejmenší úmrtností na COVID-19. Jak to Islanďané dokázali? ... A proč se vydat na dovolenou na Island v roce 2021? Jaká jsou vládní opatření a restrikce v Zemi ohně ledu? Kouzlo a magie ostrova vás jistě uhrane, tak jako mě…
V rámci odborné přednášky dostanete i prostor na vaše dotazy.

O AUTORCE:
Zuzana Růžičková je profesionální průvodkyně a zakladatelka společnosti ISLANDICA s.r.o. Na Islandu působí již od roku 1997, kdy se tento magický ostrov stal jejím druhým domovem. Zuzana se podílela i na organizaci poslední oficiální návštěvy islandského prezidenta Ólafura Ragnara Grímssona v České republice, přičemž měla tu čest povečeřet s panem Ólafurem a jeho chotí. Island je pro Zuzanu srdeční záležitostí, jezdí tam pravidelně nejen pracovně, ale i na časté dovolené … načerpat energii a klid.

Země v přednášce:

Kouknout na přednášku bez předplatného neboli zaplatím jednorázově a hned sleduji, max po dobu 30dní.

🔥 Koupit jednorázově za 100,- Kč 🔥

Vyzkoušejte si členství v nejnižším tarifu za 249,-. Poté automaticky za 249,- měsíčně.

Koupit členství a přehrát celou přednášku
Další přednášky které by se vám mohly líbit:
Informace o autorovi:

Zuzana Růžičková

Zuzana Růžičková je zakladatelka společnosti ISLANDICA s.r.o. a působí na Islandu již 23 let. Zuzana poprvé navštívila Island v roce 1997 během výměnného pobytu v islandské rodině. Tuto zemi si v patnácti letech zamilovala natolik, že se stala jejím druhým domovem a strávila zde několik let svého života.

Webové stránky